Effective Racing | Vladimír Netušil
15570
page,page-id-15570,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Vladimír Netušil

VLADIMÍR NETUŠIL

Petrolhead s motorsportovou krví v žilách. V EFFECTIVE Racing zastává roli hlavního jezdce a majitele celé stáje v jedné osobě. Již od klukovských let měl sen, jezdit s formulí a závodit na okruzích. Jak šel čas, vyzkoušel velké množství dvoustopých vozidel na okruhu i mimo něj. Zkušenosti nabýval postupně, seznámil se tak i s ježděním v rychlostech přes 300 km/h. V roce 2016 si svůj dětský sen splnil. První sezónu zahájil v mezinárodním mistrovství amatérských jezdců – Carbonia Cup s velkými ambicemi postoupit výše a rozšířit celou stáj. Sezóna dopadla na výbornou a Vladimír si odnesl titul absolutního šampiona ze všech čtyř bodovaných kategorií (z celkem 177 jezdců ze 7 států) a titul vítěze kategorie D4 – formulových vozů. V sezóně 2017 přešel Vladimír s celým týmem do profesionálních závodů FIA CEZ a v rámci nich také ESET V4 Cup.

PEP_5788

Sezóna 2018 byla pokračováním v šapionátech FIA CEZ, ESET V4 Cup a nově také FIA NEC s formulí Renault 2.0, do doby, dokud se neobjeví vhodný vůz formule F3. V rámci tréninků a příprav můžete Vladimíra potkat také ve vybraných závodech Carbonia Cup.

vladimir-netusil-redu-bull
vladimir-netusil
formule-renault-red-bull
vladimir-netusil-tv
vladimir-netusil-pohary
vladimir-hostess-smallV2
Snímek obrazovky 2018-10-17 v 10.15.46