Effective Racing | Effective Racing – o závodech na okruhu, eventech a výstavách
15656
single,single-post,postid-15656,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Effective Racing – o závodech na okruhu, eventech a výstavách

IMG_0515

30 Kvě Effective Racing – o závodech na okruhu, eventech a výstavách

S Effective Racing se setkáváme stále častěji a to nejen na okruhu, ale i na místech, kde se děje cokoliv důležitého kolem motorsportové komunity a automobilů obecně. Pojďmě se společně ohlédnout za tím nejzajímavějším, co jsme měli možnost vidět minulý měsíc a také trošku nahlédnout pod pokličku toho, co celý tým čeká v nejbližších červencových dnech.

Červen pro stáj začal na výbornou a to 5.6.2016 na legendárním maďarském okruhu Hungaroring. V rámci závodního dne, jehož hlavním partnerem byla společnost Effective a tudíž nesl jméno Effective Day, se představilo celkem 65 závodníků z Česka, Německa, Rakouska a Slovenska. „Byl to neuvěřitelný závod už od první zatáčky. Pro mě celoživotní zážitek, na který nikdy nezapomenu. Vítězství na věhlasném Hunagaroringu,” sdělil jezdec a majitel stáje v jedné osobě, Vladimír Netušil, ihned po úspěšném odjetí závodu, ve kterém získal v kategorii D4 své již třetí letošní vítězství.

Další týden se italská kráska, formule Bella, přesunula do Prahy na třetí ročník motoristické slavnosti Legendy 2016. Na akci, pořádáné v areálu PN Bohnice, stáj Effective Racing svou přítomností podpořila již tak atraktivní prezentaci závodů Carbonia Cup a tím společně za účasti stáje HKC Racing přiblížili tuto motoristickou soutěž širší veřejnosti.

Abychom ve výčtu červnových sobot a rozmanitosti akcí nezůstali pouze u dvou, přidáme ještě jednu z trošku jiného soudku. Datum 18.6.2016 měli totiž již delší dobu zapsáno v kalendáři nejen všichni automobiloví fanoušci z Podřipska a blízkého okolí. A co že se to odehrálo?

Tento den byl slavnostně otevřen další z projektů společnosti Effective, která se zaměřuje především na komplexní finanční poradenství, a to Nezávislý showroom vozů Effective v Roudnici nad Labem. Zde formule Bella svou krásou doplnila již tak velice designově a nadčasově zpracovaný interiér. K fotografování a zkoušení kokpitu pilota lákala malé i velké návštěvníky. Ti dospělí však především ocenili originální prodejní koncept výběru vozu a možnosti testování více modelů různých značek v jednom showroomu. Navíc s velice přátelskou a neformální atmosférou, která přináší nový svěží vítr do zaběhlé a většinou ne tolik zábavné koncepce prodeje vozů v Česku.

“V těchto dnech probíhají poslední přípravy na již čtvrtý závod Carbonia Cupu, který tentokrát připadl na první pondělí v měsíci, hostit jej bude německý okruhu Lausitzring. I nyní ponese celý závodní den jméno Effective Day, jelikož budeme i nyní hlavním partnerem celé akce. Pro ty, kteří chtějí nás a formuli Bellu potkat v Česku, mám skvělou zprávu. V roudnickém showroomu vozů Effective se budou moci všichni návštěvníci v rámci červencové soutěže nazvané – Zažij den se závodním týmem formule, zúčastnit a vyhrát výlet na mostecký autodrom pro dvě osoby, strávit den s námi a na vlastní kůži zažít atmosféru závodů takříkajíc z první ruky.” doplnil Ondřej Petrželka, marketingový manažer skupiny Effective.

Legendy2016-700x466

Hungaroring3-700x384

Hungaroring2-700x384

DCIM100MEDIADJI_0006.JPG

Showroom2-700x467

 

No Comments

Post A Comment