Effective Racing | Virtuální simulátor F1 s Pepou Králem v EFFECTIVE Cars
15947
single,single-post,postid-15947,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Virtuální simulátor F1 s Pepou Králem v EFFECTIVE Cars

pepa-kral-01-700x457

06 Pro Virtuální simulátor F1 s Pepou Králem v EFFECTIVE Cars

Třetího prosince se v nezávislém showroomu EFFECTIVE Cars uskutečnilo ježdění na simulátoru F1 s Pepou Králem. Jako všech sedm předchozích prvních sobot v měsíci, byla i tato akce tématická, zdarma a určená široké veřejnosti.

Díky propojení automobilového showroomu se závodní formulovou stájí EFFECTIVE Racing se zde objevilo i několik známých hostů spojených s motorsportem. Na simulátoru stanovil laťku Pepa Král a z profesionálů si postupně zajezdil třeba také Vašek Šafář nebo Richard Chlad, který se chystá na příští sezónu ve Virtual GP v barvách společnosti EFFECTIVE.

Celý soutěžní den byl především věnován jezdcům na neprofesionální úrovni, těch se zde na simulátoru Assetto Corsa vystřídalo více než dost. A o co, že se to vlastně bojovalo? Vítěz získal možnost zúčastnit se vybraného závodu skutečné formulové stáje EFFECTIVE Racing v sezóně 2017, přímo v zázemí týmu. Šampionem dne, na okruhu Monza, se nakonec stal pan Jiří Pavlíček s časem 1:38:607.

“Ze závodních okruhů a televizních obrazovek jsme k nám do EFFECTIVE povolali Josefa Krále. Profesionálního závodníka, F1 experta na Sport TV, bývalého testovacího pilota Formule 1 a formulového seriálu GP2. Potkáte ho u nás jako ambassadora showroomu, v rámci akcí pro veřejnost, roadshow, recenzí vozů a při vybraných závodech stáje EFFECTIVE Racing,” doplnil pro vysvětlení této spolupráce, marketingový manažer showroomu i stáje, Ondřej Petrželka.

Další závody jsou plánovány také na příští rok, takže pokud jste letos nestihli, stačí sledovat facebook a budete vědět vše z první ruky.

zavody-04-700x446

pepa-kral-04-700x446

zavody-02-700x440

zavody-03-700x474

No Comments

Post A Comment