Effective Racing | EFFECTIVE Racing zahájil sezónu na tratích Formule 1
16238
single,single-post,postid-16238,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

EFFECTIVE Racing zahájil sezónu na tratích Formule 1

Effective Racing  Formule Renault Hungaroring

09 Čvn EFFECTIVE Racing zahájil sezónu na tratích Formule 1

Bez-názvu-5-700x467

Stáj EFFECTIVE Racing je letošním nováčkem šampionátu FIA CEZ, pojďme se ohlédnout za prvními dvěma závody, které se odehrály v dubnu a květnu.

Úvodní podnik hostil legendární maďarský Hungaroring, který, mimo závody nabitý víkend, přinesl v začátku sezóny také nečekanou sněhovou nadílku. V době plánovaných testů si tak jezdci mohli místo ježdění postavit sněhuláka nebo zajezdit na saních. Počasí se na víkend naštěstí umoudřilo a premiéra mezi profesionály přinesla páté a sedmé místo z celkem 17 jezdců.

Další podnik hostil okruh Red Bull Ring, taktéž známý z F1. Účast formulí byla celkově opravdu úctyhodná a ve všech kategoriích dohromady se na startu sešlo 26 vozů respektive jezdců. Stáj EFFECTIVE Racing si z Rakouska nakonec přivezla dvě čtvrtá místa v kategorii formulí Renault 2.0.

Bez-názvu-2-700x467

“Oba podniky zatím hodnotím tak, že je stále na čem pracovat. Po vyhraných šampionátech v loňském roce se k nám začátkem sezóny pomyslné štěstí obrátilo trošku zády a bojovali jsme převážně s technikou. Například kvůli potížím s převodovkou jsme nestihli testování na Slovensku, které pro nás bylo, dá se říct, zásadní pro sběr dat a celkové nastavení vozu. Ale kdyby šlo jen o to sednout si do ideálně nastavené formule a odjet ideální závod, jezdce by to nebavilo, v motorsportu je pořád co zlepšovat a na další závody nahlížíme jako tým stále optimisticky. Navíc letos závodíme se dvěma formulemi Renault 2.0, závodním speciálem Alfa Romeo 147 GTA, a to rovnou ve třech šampionátech,” sdělil k úvodu sezóny Vladimír Netušil.

Bez-názvu-3-700x467

Bez-názvu-7-700x467

“Jednalo se o závody patřící mezi tři letošní šampionáty, kde byli mimo jiné postupně představeni partneři sezóny 2017 spolu s novým týmovým outfitem. Rád bych také zmínil, že pro tuto sezónu se jedná o partnerství zahrnující široké spektrum zaměření od gastronomie, IT, realit, přes technické obory až po soukromé kliniky. Více o sponzorech naleznete na našich sociálních sítích a webu www.effectiveracing.cz. V případě zájmu o partnerství či jinou formu spolupráce nás kontaktujte na marketing@effectiveracing.cz,” doplnil Ondřej Petrželka, marketingový manažer stáje.

Hostesky-Hungaroring-700x496

Bez-názvu-1-700x467

Pepa-a-Vladimír-700x525

Bez-názvu-6-700x467

Bez-názvu-4-700x467

No Comments

Post A Comment